Pentru că am promis că urmează o socializare offline deschisă pentru toată lumea și pentru că gașca din excursia de ieri s-a arătat foarte încântată … Read More ›
Pentru că am promis că urmează o socializare offline deschisă pentru toată lumea și pentru că gașca din excursia de ieri s-a arătat foarte încântată … Read More ›
Una din vorbele mele este “pentru cei puternici”. Cine mă cunoaște, știe că îmi place maxim să o folosesc, evident că numai în momente amuzante. … Read More ›